01.12.2021 rozpoczęliśmy realizację projektu „Magia rękodzieła” w ramach programu Fundacji PGNiG Rozgrzewamy Polskie Serca

Pierwsze warsztaty rękodzieła odbyły się w Szkole Podstawowej w Klimaszewnicy, w  zajęciach uczestniczyli uczniowie klas IV, V, VI . Uczestnicy projektu mieli okazję zapoznać się z metodą decoupage. Uczniowie chętnie brali udział w zajęciach, pod okiem trenera Izabeli Zarzeckiej. W trakcie warsztatów powstały piękne bożonarodzeniowe bombki i lampiony, które zostaną przekazane na licytację na rzecz chorego Eryczka. W najbliższym czasie planowane są zajęcia dotyczące warsztatów malowania na szkle, haftowania, szydełkowania, bibułkarstwa, z masy solnej . W ramach projektu zajęcia odbędą się również w Radziłowie oraz SP Białaszewo. Termin realizacji projektu „ Rozgrzewamy Polskie serca” w ramach warsztatów planowany jest do dnia 31.03.2022 r.