Z ekologią za pan brat

Miło nam poinformować, że w czerwcu 2022 „Stowarzyszenie Rozwoju Obszarów Wiejskich Podlasie” podpisało z Województwem Podlaskim umowę dotyczącą realizacji projektu „Z ekologią za pan brat”, a tym uzyskało dofinansowanie na przeprowadzenie  warsztatów i konkursów związanych z ekologią.

W ramach projektu, trzy grupy dzieci i młodzieży, łącznie 60 osób, zamieszkujące tereny gminy Radziłów i/lub Grajewo, Wąsosz, będą mogły skorzystać z bezpłatnych warsztatów z upcyklingu, ekologii, zorganizowane będą wycieczki rowerowe dla całych rodzin oraz zakupione i nasadzone 3 skwery ekologiczne.

W okresie wrzesień – październik zorganizowane zostaną konkursy z nagrodami dotyczące ekologii.

Wszelkie informacje dotyczące przebiegu zajęć oraz zapisów można uzyskać dzwoniąc lub pisząc do Krystyny Jankowskiej – koordynatora projektu: 661 021 171 lub jankowska12@op.pl.