„Bezpieczna przystań – działania terenowe”

Minęły kolejne dni półkolonii letnich w Klimaszewnicy. Podczas nich dzieci i młodzież wykonywali kolejne upcyklingowe rękodzieła: zwierzęta z plastikowych butelek, żółwie z papierowych talerzyków i plasteliny, ekologiczne plakaty. Uczestnicy zajęć wykorzystując owoce, zrobili m.in. delfinki z bananów, pociągi z arbuzów, łódki z grejpfrutów, jeżyki z gruszek oraz obrazy owocowo-warzywne,które następnie z wielką przyjemnością zjedli. Dzieci i młodzież brali również udział w kolejnych sportowych aktywnościach. Odwiedzili ich przedstawiciele policji oraz straży, którzy umilili czas trwania zajęć. Odbyła się także wycieczka do lasu połączona ze sprzątaniem śmieci. Dzieci świetnie się bawią podczas półkolonii, o czym śmiało mówią. A wszystko to w ramach projektu: „Bezpieczna przystań – działania terenowe” finansowane przez Fundację Polki Mogą Wszystko w ramach projektu realizowanego w partnerstwie z Buddhist Tzu Chi Foundation. Dziękujemy za dofinansowanie i życzymy dla wszystkich uczestników wesołych i bezpiecznych wakacji!